Bobrów jest w Polsce za dużo



Rolnicy i właściciele stawów rybackich twierdzą, że bobrów jest w Polsce za dużo. Ekolodzy protestują przeciwko takiemu stanowisku. Bobrów nie jest ani za dużo, ani za mało, jest ich w sam raz,zwłaszcza z punktu widzenia bobrów uważa ……

Leave a Reply