Cena prądu będzie rosła, zyski Tauronu także



Na koniec czerwca planowany jest giełdowy debiut trzeciego po Enei i PGE, koncernu energetycznego – Tauron. Duże prywatyzacje wzbudzają duże zainteresowanie, jednak dla większości Polaków zainteresowanie energetyką wynika z całkowicie innego powodu. Odczuwają oni bowiem rosnący udział rachunków za energię w codziennym budżecie domowym.

Leave a Reply