Prezydent Barack Obama w Kanadzie



W rozmowach z przywódcami krajów Azji i Pacyfiku na szczycie państw grupy G-20, weźmie udział prezydent Stanów Zjednoczonych. O spotkaniu poinformował anonimowy przedstawiciel amerykańskiej administracji.

Leave a Reply