Kto będzie, a kogo zabraknie na szczycie G-20



W ten weekend w Toronto zbierają się głowy państw należących do grupy G-20. Tę nieformalną organizację powołano, aby koordynowała narodowe polityki gospodarcze. W zamierzeniu miały się tam znaleźć kraje dysponujące najsilniejszymi gospodarkami. A jak jest w istocie?

Leave a Reply