Stowarzyszenia i instytucje apelują o zmianę systemu zarządzania informatyzacją państwa.
Jeśli nie nastąpią głębokie zmiany systemowe, Polska zmarnuje środki na budowę społeczeństwa informacyjnego. Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”, eksperci i instytucje apelują do rządu o powołanie (..)