Protesty podczas szczytu G-20



W Toronto rozpoczął się dziś szczyt G-20. Kilka razy interweniowała już policja. Przed konsulatem Stanów Zjednoczonych protestowało co najmniej dwa tysiące osób.

Leave a Reply